Magazyn iPP nr 145-146-147, lipiec-październik 2016

Zanim dziesiątki tysięcy naszych rodaków zostało bestialsko zarżniętych na Kresach dawnej Rzeczpospolitej, pojawiały się wyraźne symptomy, że czas polskiego Holokaustu nadchodzi.

Wrzesień 1939 i los pojedynczych żołnierzy tułających się po Ukrainie był dobitnym ostrzeżeniem dla całej polskiej społeczności. Niestety, ani Państwo Podziemne, ani rząd w Londynie, ani struktury Armii Krajowej i innych formacji zbrojnych nas nie uchroniły! Czas riezania Lachów nadszedł i choć wszyscy się go spodziewali, to prawie nikt się nie przygotował. A można było!

W filmie „Wołyń” ksiądz katolicki wygłasza z ambony piękne kazanie. Można go streścić w trzech punktach:

1. Polacy, zbrójcie się!
2. Polacy, organizujcie się!
3. Polacy, nie dajcie się skłócić i podzielić!

Prosty plan mógł uratować setki tysięcy istnień. Niestety, albo go zlekceważono, albo zabrano się za jego realizację zbyt późno.

Dziś mamy już za sobą pierwsze rzezie Europejczyków – jak na Kresach w 1939. Problemy narastają każdego dnia, dziennie przypływa do UE kilka tysięcy jurnych nachodźców! Rosja i Chiny „na bezczela” instalują w Polsce i EU swoją agenturę partii różnej „rozsądnej ZMIANY, WOLNOŚCI I POBUDKI”. Społeczeństwo jest targane marginalnymi konfliktami, pozbawione wizji i duchowego przywództwa, do tego całkowicie rozbrojone i lekceważące zagrożenie. Samo się prosi o drugi Wołyń…

Ksiądz z filmu „Wołyń” przemówił za późno. Dziś jest jeszcze gorzej – funkcjonariusze Watykanu porzucili zadanie „ochrony owiec” i zaprzedali się, by otumaniać Europejczyków, namawiać do przyjmowania nachodźców w imię pseudochrześcijańskiego miłosierdzia, a w razie ataku… do nadstawiania drugiego policzka – oddania córki gwałcicielom, a siebie pod siekierę.

Odrzucenie fałszywych proroków jest podstawowym krokiem ku ratunkowi! Musimy się zwrócić bezpośrednio do Dobrego Pasterza i Jego Słowa. On dał nam wzór, jak mamy opiekować się naszymi bliskimi:

A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego. Mat. 24:43

Uratujemy się tylko wtedy, gdy razem staniemy przy Prawdzie! Uzbrojeni…

Poprzedni artykułYANKEE COME HOME?!
Następny artykułZanim wyemigrujesz