W dniu 10.09.2018 prorosyjska bojówka obkleiła siedzibę naszego Kościoła w miejscowości Sienna pod Nowym Sączem ulotkami wzywającymi do nienawiści na tle religijnym wobec członków i sympatyków KNP w Lublinie. Następnie sprawcy oblali fekaliami bramę do naszej siedziby. Swoimi wyczynami pochwalili się na Facebooku i swoim blogu, gdzie komentatorzy wzywali do spalenia naszej siedziby. Powiadomiliśmy odpowiednie służby, wzywając je do zapewnienia ochrony członkom i sympatykom naszego Kościoła oraz do powstrzymania tych odrażających przypadków prześladowania z powodów religijnych.

#Megakosciol #IPPTV #Megakosciol #IPPTV

#Megakosciol #IPPTV #Megakosciol #IPPTV #Megakosciol #IPPTV #Megakosciol #IPPTV

Zwracamy uwagę, że powyżej opisany atak na nas nastąpił tuż po zniesławiającej nas kampanii nienawiści, która pojawiła się w mediach głównego nurtu, takich jak: onet.pl, wpolityce.pl, dorzeczy.pl, fronda.pl, nczas.com od 31.08.2018 r.

Prosimy uczciwych dziennikarzy o poinformowanie opinii publicznej o tych rażących przejawach dyskryminacji z powodów religijnych. Przypominamy również, że dotychczasowe wnioski do Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry o powstrzymanie dyskryminacyjnych ataków na nas w mediach społecznościowych i blokowania naszej działalności religijnej w Internecie nie spotkały się z należytą reakcją.

Informujemy również, że jako Kościół legalnie działamy na terenie RP od ponad 20 lat (Rejestr kościołów i innych związków wyznaniowych nr 132).

Z poważaniem
pastor Paweł Chojecki
Kościół Nowego Przymierza w Lublinie

Poprzedni artykułJAK POKONAĆ SPISEK?
Następny artykułAn attack on a residence of New Covenant Church in Lublin! #MegaChurch