Wielka prostytutka zadziera kiecę! VLOG P.Chojeckiego #7 PDF Drukuj Email
Środa, 13 Styczeń 2016 15:37


Czy dalej uważasz, że Kościół Katolicki stoi na straży naszej cywilizacji? Pastor Paweł Chojecki demaskuje udział papieża Franciszka w antybożym spisku - 7 odc. vloga pastora Pawła Chojeckiego, 13.01.2016
 

Komentarze 

 
#6 JMatusiak 2017-02-22 22:19
Zastanawiam się, jeśli listy Św. Pawła były skierowane do wspólnot chrześcijańskic h i nikogo więcej, a wspólnoty te były w duchowej więzi z Piotrem, którego zwierzchnictwo i Paweł uznał, jeśli nauczyciele wiary wywodzili się z tych wspólnot, a nie z poza nich, to jaki mandat do tłumaczenia tych pism i ich wykładania ma ktoś. kto nie ma udziału w sukcesji już li tylko nauczycielskiej Św. Pawła.
--------------------------------------------------------
Wspólnotowość pozwalała łatwo wskazać fałszywych nauczycieli, powstawali oni bowiem poza wspólnotą, albo po wyłączeniu ze wspólnoty.
--------------------------------------------------------
Pisma Św. Pawła były wewnętrzną sprawą wspólnot i tylko tam mogły być właściwie rozpoznawane, bo tylko one były adresatami tych listów. Tak też było do 1517 roku.

Czy po 1517r. po zerwaniu Lutra z Kościołem nie mamy do czynienia z wysypem ludzi, którzy chcą tłumaczyć pisma, nie będąc ich adresatami? Listy mają swoich adresatów, do kogo pisał Św. Paweł?

Takie mnie pytanie nurtuje :) Pozdrawiam!
Cytować
 
 
#5 Bartek 2016-06-04 18:07
To sie juz dzieje, intensywnie od jakos 2 misiecy. Wszystko z planem memorandum ze Strasburga 2014 roku, szokujace, kolega mi z greki tlumaczyl, tutaj krotkie streszczenie, lewactwo juz prawie wygralo...
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szokujacy-dokument-tajne-miedzynarodowe-memorandum-wchodzace-w-zycie-z-dniem-1-maja-2016-roku-2016-02
Cytować
 
 
#4 nternauta 2016-04-27 10:19
Pawle, Łk 10, 25-37 i Mt 5, 39 tyle w temacie dla Ciebie.
Cytować
 
 
#3 wieslaw 2016-02-26 22:45
i komu tu mam wierzyc? i w kogo slowa mam wierzyc. Oto jerst pytananie
Cytować
 
 
#2 em 2016-01-13 20:05
Mocne! W obliczu takiego odstępstwa Rzymu żaden porządny człowiek nie powinien już widzieć dla siebie miejsca w tym systemie.
Cytować
 
 
#1 tiradell 2016-01-13 15:58
Nawet treść cytowanego tu komentarza księdza profesora Skrzypczaka, choć wypowiadane na wciśniętym hamulcu, powinny rozsądnych katolików postawić na baczność, że ich papież bierze udział - chociaż tu ksiądz nie wyrokuje, czy czynny, czy bierny - w czymś bardzo ciemnym, co ma związek z budowaniem religii antychrysta.
A jeszcze gdy się weźmie pod uwagę sprawę ONZ religii...
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Paweł Chojecki

O sobie: 50 lat, żonaty od ponad 20 lat, trójka dzieci. Z wychowania ateista, z wyboru chrześcijanin - obecnie kieruje Kościołem Nowego Przymierza w Lublinie i redakcją miesięcznika idź POD PRĄD. Na nowo narodził się w wieku 23 lat, działał w katolickim ruchu oazowym (DA AM w Lublinie na ul. Staszica) oraz w Ruchu Nowego Życia w Krakowie. W tym czasie (88’) zakłada wraz z przyjaciółmi Lubelskie Stowarzyszenie Chrześcijańskie „Pojednanie”, rozpoczyna wydawanie metodą powielaczową miesięcznika "Pojednanie" oraz druk książek chrześcijańskich. W 89’ postanawia opuścić katolicyzm. Staje na czele kościoła Wspólnota Chrześcijańska Pojednanie i kieruje Wydawnictwem Pojednanie, które zajmuje się już profesjonalnym drukiem literatury chrześcijańskiej (hit z tego okresu - Akt małżeński T. LaHay’a - rozszedł się w nakładzie 40 000 egz.). Zajmuje się także tłumaczeniem książek (np. Wieczność w ich sercach, D. Richardson; Niewidzialny Przeciwnik, J. MacArthur; Chcę być wolny, W. Backus, Psychologia biblijna, O. Chambers). W 1996 roku powołuje do życia Kościół Nowego Przymierza w Lublinie. W 2003 jako jedyny kościół w Polsce KNP oficjalnie opowiada się przeciw wstąpieniu do UE. Wtedy też rozpoczyna się wydawanie chrześcijańskiego miesięcznika społeczno-politycznego idź POD PRĄD. W 2005 wstępuje do Unii Polityki Realnej, wchodząc na pionierską w Polsce ścieżkę łączenia działalności duszpasterskiej i politycznej. W 2008 staje na czele lubelskich struktur tej partii, a w 2009 wchodzi do władz centralnych i zostaje rzecznikiem prasowym UPR. Angażuje się także w walkę o prawa rodziców do klasycznego wychowania dzieci oraz w popularyzację edukacji domowej. Motto służby: Żarliwość o dom twój pożera mnie. Jan. 2:17 Ukończył I LO im. St. Staszica w Lublinie i Politechnikę Krakowską.

Aktualnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości