Świadectwa zmienionego życia
DLACZEGO JEZUS #2 Świadectwo Jadzi PDF Print E-mail
Monday, 07 November 2016 13:53
There are no translations available.
Nie było łatwo uznać swoją grzeszność. DLACZEGO JEZUS? #2 Historia Jadzi

Nie poddajemy się! Po zablokowaniu kanału idzpodprad zapraszamy na kanał KNP: https://www.youtube.com/channel/UCUZ9x49ZuhZt1QVJafMy5rA
Transmisje na żywo nadajemy w tych miejscach:
idzpodprad.pl/tv
Facebook.com/Kowalski.Marian
Facebook.com/idzpodprad
Facebook.com/knplublin

 
DLACZEGO JEZUS #2 Świadectwo Jadzi PDF Print E-mail
Saturday, 05 November 2016 14:47
There are no translations available.
Drugi odcinek programu Telewizji Idź Pod Prąd - DLACZEGO JEZUS? Historia Jadzi, która zanim przyjęła Chrystusa jako Zbawiciela, najpierw musiała uznać swoją grzeszność, co nie było takie proste.
Pierwszy odcinek - Historia Gosi: ZOBACZ: https://www.youtube.com/watch?v=aBd7G...

Przesyłajcie Wasze historie na kontakt@idzpodprad.pl

Polecamy codzienny dyżur dla poszukujących, dzwońcie
21:00-21:30, login na Skype: ipp.kontakt

Wesprzyj Telewizję: http://idzpodprad.pl/wsparcie
Zapraszamy na stronę kościoła: http://knp.lublin.pl
oraz na facebooka: http://facebook.com/knplublin
 
God does exist, listens to our prayers and draws us to Himself! PDF Print E-mail
Thursday, 28 May 2009 12:43
God is really wonderful and He genuinely cares about us. This very thought came to my mind when I sat down to write about how God had led me to Him.

I’m a happy husband and a happy father of three. I’m using the word “happy” twice on purpose, as this is how I can describe my life at the moment. I am truly happy now and, though it’s difficult to express or prove it, I do know it is so. But things were different in the past.
 
W Labiryncie PDF Print E-mail
Thursday, 28 May 2009 12:46
There are no translations available.

Motywem mojego dzieciństwa i młodości było poszukiwanie sensu swojego istnienia, a także celu, dla którego warto poświęcić życie. Od początku miałam przeświadczenie, że świat widzialny nie jest najważniejszy, a nawet nie jest prawdziwy. To co jest ważne, wartościowe - tego nie widać, należy tego poszukać. Miałam w pogardzie rzeczy zwyczajne, czułam "mdłości" Alberta Camusa do wszystkiego, co normalne. Jednocześnie oczywiście darzyłam atencją to, co dziwne, a nawet dziwaczne. Stąd chyba wzięły się moje zainteresowania sztuką. Artystów, głównie malarzy, uważałam za ludzi, którzy przez stworzenie własnego spojrzenia na świat poszukują prawdy. Z czasem doszłam do wniosku, że nie tędy droga - przekaz malarski czy rzeźbiarski jest za mało komunikatywny, jeśli chodzi o wyrażenie idei autora. Poza tym, w sztuce nie chodzi tylko o idee, są to niekiedy jakieś fascynacje formalne - estetyczne, często przypadek i wariacje na jego temat.
 
Urodziłam się w CCCP PDF Print E-mail
Thursday, 28 May 2009 12:47
There are no translations available.

Urodziłam się w bezbożnym komunistycznym systemie (pochodzę z Mołdawii), w rodzinie, której głową był partyjny komunista. O Bogu wtedy nikt nie mówił - ani moi rodzice, ani rówieśnicy - bo uważano to za przejaw głupoty i ciemnoty�

A jednak mój mały świat, w którym zostałam wychowana, nie był pozbawiony osoby, która by się nie bała być wyśmiana z powodu swojej wiary w Boga, a była nią moja kochana babcia. To właśnie ona zasiała we mnie ziarna prawdy o Bogu poprzez czytanie mi Biblii i mówienie o tym, jak Pan zmienia życie ludzi.
 
Gorliwość nierozsądna PDF Print E-mail
Thursday, 28 May 2009 12:47
There are no translations available.

Od dzieciństwa byłam gorliwą katoliczką. Chodziłam co niedziela (a nawet częściej) do kościoła, spowiadałam się regularnie, przyjmowałam komunię, nie zapominałam o codziennej modlitwie. Pragnęłam robić coś wielkiego dla Boga. Myślałam np. o pójściu do zakonu, ale ostatecznie doszłam do wniosku, że nie mam szans być dobrą zakonnicą ze względu na trudny charakter (brak pokory, niezależność, buntowniczość). Chciałam jednak wykazać się jakimś poświęceniem. W VIII klasie szkoły podstawowej złożyłam Bogu przysięgę, że do końca życia pozostanę abstynentką - w proteście przeciw ogromnemu pijaństwu w Polsce. Gorliwość religijna prowadziła mnie niestety do poczucia wyższości. Pogardzałam ludźmi, którzy nie chodzili do kościoła i byli bezbożnikami. Ja czułam się lepsza.
 
  • «
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  Next 
  •  End 
  • »


Meet Us

Each Sunday
we gather together to study the Bible and meet each other. If you like to join us, use this contact.

Now Online

We have 262 guests online