Blogi chrześcijańskie - Paweł Chojecki
Wielka prostytutka zadziera kiecę! VLOG P.Chojeckiego #7 PDF Drukuj Email
Środa, 13 Styczeń 2016 15:37


Czy dalej uważasz, że Kościół Katolicki stoi na straży naszej cywilizacji? Pastor Paweł Chojecki demaskuje udział papieża Franciszka w antybożym spisku - 7 odc. vloga pastora Pawła Chojeckiego, 13.01.2016
 
Papież Franciszek ośmiesza chrześcijaństwo! PDF Drukuj Email
Wtorek, 15 Wrzesień 2015 17:49

Wypowiedzi papieża Franciszka na temat emigrantów czynią z chrześcijaństwa religię dla idiotów. Dziś mamy kolejną tego próbkę:

"Prawdą jest, że zaledwie 400 kilometrów od Sycylii znajduje się niebywale okrutna grupa terrorystyczna. A więc jest niebezpieczeństwo infiltracji, to prawda.(…) Oczywiście, gdy przybywa uchodźca, mimo wszystkich tych kroków zapobiegawczych związanych z bezpieczeństwem, musimy go przyjąć, bo takie jest biblijne przykazanie" Interia.pl http://m.interia.pl/fakty/news,nId,1885553


Niestety F1 nie wskazał konkretnie, jakie to biblijne przykazanie każe przyjmować do własnego państwa wrogów, terrorystów czy też osoby o niepewnych zamiarach. Nawet powierzchowna lektura Biblii (nie mówiąc o podstawach zdrowego rozsądku) pokazuje, że głowa Kościoła katolickiego bezczelnie wprowadza ludzi w błąd i kompromituje chrześcijaństwo.
 
APEL PAPIEŻA - CZAS APOKALIPSY? PDF Drukuj Email
Wtorek, 22 Październik 2013 11:00
Dziś papież wystąpił z wiekopomnym apelem:

"Papież Franciszek zaapelował, by katolicy i luteranie poprosili się nawzajem o przebaczenie za wyrządzone sobie zło i swoje winy i modlili się o „dar jedności”. Przypominając o zbliżającym się pięćsetleciu Reformacji, papież położył nacisk na potrzebę dialogu."


Zapewne większość Kubusiów Puchatków po obydwu stronach sporu zareaguje z radością i aplauzem. Ci jednak, którzy rozumieją istotę sporu, który doprowadził do reformacji pięćset lat temu, rozumieją też powagę obecnej sytuacji.
 
ATAK NA "TWÓJ RUCH" PDF Drukuj Email
Niedziela, 06 Październik 2013 19:13
Około godziny 17.00 strona internetowa młodzieżowej fundacji Twój Ruch została zaatakowana przez hakerów. Choć działa od półtora roku, taki wypadek zdarzył się po raz pierwszy. Nie trudno powziąć podejrzenie, że ma to jakiś związek z powieleniem nazwy patriotycznego portalu przez biłgorajskiego "członka z ramienia" Platformy Obywatelskiej oddelegowanego na front "bardziej lewacki". Strona TwójRuch.net była niedostępna przez ok. 3 godziny. Obecnie została przywrócona i działa normalnie. Czekamy na dalsze "przyjazne" kroki ideowych potomków Lenina - dla nich działania amoralne to chleb powszedni. Młodzież z TR jest jednak spokojna - to nie pierwszy przypadek, "jak Bóg zaprzęga diabła do pługa i orze nim swoje pole".

Profil TR na Fb: https://www.facebook.com/twojruch

Kanał video TR: http://www.youtube.com/user/twojruchtv

twój ruch

Zachęcam Czytelników do odwiedzenia strony lub Fb autentycznego Twojego Ruchu i wyrażenia wsparcia młodym ludziom, którzy stali się obiektem podstępnych ataków lewactwa. 
PAPIEŻ: "Nigdy więcej wojny!" A CO NA TO PUTIN? PDF Drukuj Email
Czwartek, 05 Wrzesień 2013 10:40
Na Twitterze krótko skomentowałem bezsensowny apel papieża Franciszka: "Papież Franciszek: "Nigdy więcej wojny! Nigdy więcej wojny!” Putin: "Świetnie, dzięki temu opanujemy świat pokojowo". Limit 140 znaków wymagaja lapidarności, ale w tej kwestii niewiele można dodać.

Rosja ze swoją odwieczną azjatycką (postmongolską) filozofią polityki i władzy rozumie tylko argument siły. Niektórzy twierdzą wręcz, że jest to prawo podstawowe w całym świecie polityki i władzy. Rosja od czasu, gdy z winy jezuitów nie udało nam się jej ujarzmić (rok 1610) prowadzi skuteczną politykę imperialną z ambicjami podbicia całego wolnego świata. Zmieszanie tego ducha z ideami komunistycznymi dało zabójczą miksturę, którą zatrzymała dopiero wielka woja światowa. Jak jednak przewidział gen. Paton, została ona nieroztrzygnięta. Ten błąd kosztował życie kolejne miliony istnień ludzkich.
Kres moskiewskiemu komunizmowi przyniosła nie ugodowa postawa polityków i papieży w rodzaju Jana XXIII czy Pawła VI, ale zdecydowana wola walki prezydenta Ronalda Reagana, który wezwał chrześcijańską Amerykę do bezwzględnej rozprawy z Imperium Zła (antysowiecką krucjatę ogłosił na dorocznym zjeździe amerykańskich protestantów NAE). Breżniew skapitulował nie pod wpływem pseudopobożnych wezwań o pokój na świecie, tylko pod groźbą amerykańskich rakiet. Niestety upadł tylko reżim Breżniewa, a komunizm się przepoczwarzył i dziś oprócz Rosji i Chin potężnie zainfekował cały Zachód.

Lekarstwem na Putina jest ta sama niezłomna wola walki wolnych ludzi, którą obudził w swoim czasie Reagan. Pułkownik-prezydent skapituluje tylko wobec pięści. Niestety obecny świat Zachodu to banda zniewieściałych kretynów i ... agentów Imperium Zła. Nikogo nie powinien więc dziwić rozwój wypadków.

PS
Zapraszam częściej na Twittera
 
DLACZEGO BÓG DOPUSZCZA BÓL PO STRACIE BLISKICH? PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 29 Lipiec 2013 11:41
Płacząca kobietaWszystkie nasze nieszczęścia i cierpienia to konsekwencja buntu pierwszych Rodziców. To wiemy. Ale przecież Jezus przyszedł na ziemię, by umrzeć za nasze grzechy – zapłacić całkowicie, w pełni należną każdemu z nas osobiście karę. Jeśli więc rozpoznamy ofertę Jezusa i zawołamy do Niego jak łotr ukrzyżowany po prawicy (Łuk. 23:42-43), jesteśmy uratowani, czyli zbawieni. Czyż w takiej sytuacji nie powinniśmy już więcej nie cierpieć? Przecież Jezus wziął na siebie przyczynę naszych cierpień!

Po świecie ciągle krążą duchowi oszuści obiecujący ludziom życie bez cierpienia. Można ich znaleźć nawet w łonie chrześcijaństwa – „uwierz w Jezusa, a będziesz zdrowy, bogaty i szczęśliwy”. Bóg jednak uznał, że cierpienie jest nam potrzebne. Nawet ludzie już uratowani przez Jezusa cierpią. Przykładem jest ap. Paweł:

Od Żydów otrzymałem pięć razy po czterdzieści uderzeń bez jednego, trzy razy byłem chłostany, raz ukamienowany, trzy razy rozbił się ze mną okręt, dzień i noc spędziłem w głębinie morskiej. Byłem często w podróżach, w niebezpieczeństwach na rzekach, w niebezpieczeństwach od zbójców, w niebezpieczeństwach od rodaków, w niebezpieczeństwach od pogan, w niebezpieczeństwach w mieście, w niebezpieczeństwach na pustyni, w niebezpieczeństwach na morzu, w niebezpieczeństwach między fałszywymi braćmi. W trudzie i znoju, często w niedosypianiu, w głodzie i pragnieniu, często w postach, w zimie i nagości. Pomijając te sprawy zewnętrzne, pozostaje codzienne nachodzenie mnie, troska o wszystkie zbory. Jeśli kto słabnie, czy i ja nie słabnę? Jeśli kto się potknie, czy i ja nie płonę?                             2 Kor. 11:24-29


Dlaczego więc Bóg pozostawił dla nas cierpienie? Szczególnie skupię się na cierpieniu po stracie ukochanych. Ten ból nie ominął nawet samego Jezusa, gdy był na ziemi (pełny pełny opis - Jan. 11:1-45):
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Paweł Chojecki

O sobie: 50 lat, żonaty od ponad 20 lat, trójka dzieci. Z wychowania ateista, z wyboru chrześcijanin - obecnie kieruje Kościołem Nowego Przymierza w Lublinie i redakcją miesięcznika idź POD PRĄD. Na nowo narodził się w wieku 23 lat, działał w katolickim ruchu oazowym (DA AM w Lublinie na ul. Staszica) oraz w Ruchu Nowego Życia w Krakowie. W tym czasie (88’) zakłada wraz z przyjaciółmi Lubelskie Stowarzyszenie Chrześcijańskie „Pojednanie”, rozpoczyna wydawanie metodą powielaczową miesięcznika "Pojednanie" oraz druk książek chrześcijańskich. W 89’ postanawia opuścić katolicyzm. Staje na czele kościoła Wspólnota Chrześcijańska Pojednanie i kieruje Wydawnictwem Pojednanie, które zajmuje się już profesjonalnym drukiem literatury chrześcijańskiej (hit z tego okresu - Akt małżeński T. LaHay’a - rozszedł się w nakładzie 40 000 egz.). Zajmuje się także tłumaczeniem książek (np. Wieczność w ich sercach, D. Richardson; Niewidzialny Przeciwnik, J. MacArthur; Chcę być wolny, W. Backus, Psychologia biblijna, O. Chambers). W 1996 roku powołuje do życia Kościół Nowego Przymierza w Lublinie. W 2003 jako jedyny kościół w Polsce KNP oficjalnie opowiada się przeciw wstąpieniu do UE. Wtedy też rozpoczyna się wydawanie chrześcijańskiego miesięcznika społeczno-politycznego idź POD PRĄD. W 2005 wstępuje do Unii Polityki Realnej, wchodząc na pionierską w Polsce ścieżkę łączenia działalności duszpasterskiej i politycznej. W 2008 staje na czele lubelskich struktur tej partii, a w 2009 wchodzi do władz centralnych i zostaje rzecznikiem prasowym UPR. Angażuje się także w walkę o prawa rodziców do klasycznego wychowania dzieci oraz w popularyzację edukacji domowej. Motto służby: Żarliwość o dom twój pożera mnie. Jan. 2:17 Ukończył I LO im. St. Staszica w Lublinie i Politechnikę Krakowską.

Aktualnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 102 gości