Blogi chrześcijańskie
Wielka prostytutka zadziera kiecę! VLOG P.Chojeckiego #7 PDF Drukuj Email
Wpisany przez KNP   
Środa, 13 Styczeń 2016 15:37


Czy dalej uważasz, że Kościół Katolicki stoi na straży naszej cywilizacji? Pastor Paweł Chojecki demaskuje udział papieża Franciszka w antybożym spisku - 7 odc. vloga pastora Pawła Chojeckiego, 13.01.2016
 
Jak nie zostać rozwódką, część 2 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Kopeć   
Wtorek, 14 Luty 2012 20:24
 
Papież Franciszek ośmiesza chrześcijaństwo! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Chojecki   
Wtorek, 15 Wrzesień 2015 17:49

Wypowiedzi papieża Franciszka na temat emigrantów czynią z chrześcijaństwa religię dla idiotów. Dziś mamy kolejną tego próbkę:

"Prawdą jest, że zaledwie 400 kilometrów od Sycylii znajduje się niebywale okrutna grupa terrorystyczna. A więc jest niebezpieczeństwo infiltracji, to prawda.(…) Oczywiście, gdy przybywa uchodźca, mimo wszystkich tych kroków zapobiegawczych związanych z bezpieczeństwem, musimy go przyjąć, bo takie jest biblijne przykazanie" Interia.pl http://m.interia.pl/fakty/news,nId,1885553


Niestety F1 nie wskazał konkretnie, jakie to biblijne przykazanie każe przyjmować do własnego państwa wrogów, terrorystów czy też osoby o niepewnych zamiarach. Nawet powierzchowna lektura Biblii (nie mówiąc o podstawach zdrowego rozsądku) pokazuje, że głowa Kościoła katolickiego bezczelnie wprowadza ludzi w błąd i kompromituje chrześcijaństwo.
 
Jak nie zostać rozwódką? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Kopeć   
Poniedziałek, 23 Styczeń 2012 23:02


Inauguracja cyklu dyskusji na temat książki Debi Pearl pt."Żona, jakiej pragnie twój mężczyzna". Autorka mistrzowsko wnika w zakamarki męskich serc, dzięki czemu pomaga kobietom zrozumieć męską duszę i umocnić swoje małżeństwo oraz uchronić je przed rozwodem. Jej rady są niekonwencjonalne, często kontrowersyjne, ale zawsze niezwykle trafne. Dzielimy się naszymi opiniami, często przywołując przykłady z własnego życia.
 
APEL PAPIEŻA - CZAS APOKALIPSY? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Chojecki   
Wtorek, 22 Październik 2013 11:00
Dziś papież wystąpił z wiekopomnym apelem:

"Papież Franciszek zaapelował, by katolicy i luteranie poprosili się nawzajem o przebaczenie za wyrządzone sobie zło i swoje winy i modlili się o „dar jedności”. Przypominając o zbliżającym się pięćsetleciu Reformacji, papież położył nacisk na potrzebę dialogu."


Zapewne większość Kubusiów Puchatków po obydwu stronach sporu zareaguje z radością i aplauzem. Ci jednak, którzy rozumieją istotę sporu, który doprowadził do reformacji pięćset lat temu, rozumieją też powagę obecnej sytuacji.
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Nasi Blogerzy

Paweł Chojecki - pastor Kościoła Nowego Przymierza. Redaktor Naczelny miesięcznika "idź Pod Prąd".

Anna Kopeć - Matka trojga dzieci. Edukuje domowo. Założycielka Stowarzyszenia Obrony Rodziców.

Aktualnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości