newsletter-knp-sierpien-2015

 • Na początku sierpnia rozpoczął się obóz Kościoła w naszym górskim ośrodku. Obóz był wspaniałym przygotowaniem do poważnego rozwinięcia naszej służby ewangelizacyjnej w nadchodzącym roku akademickim. Atrakcją obozu była wycieczka autokarowa do Krakowa wraz z naszą Studencką Grupą Teatralną „Re:formacja”. Na krakowskim rynku wystawiliśmy cztery pantomimy: “Kierat”, “Za późno”, “Nie dotykać” i debiutująca pantomima “Ja!”. Udało nam się rozdać 1000 ulotek ewangelizacyjnych.

 • Po obozie młodzi mężczyźni z naszego kościoła zorganizowali wyjazd w Tatry na Orlą Perć.

 • Na naszym kanale youtube.com/idzpodprad opublikowaliśmy:

  • pierwszy materiał video po rosyjsku, odcinek programu ewangelizacyjnego “Którędy do nieba?”;

  • program polityczny, który zdobył prawie 150 tysięcy wyświetleń w kilka dni! (Facebook i Youtube);

  • nowy odcinek programu kulinarnego “Chłopaki gotują” z udziałem młodych mężczyzn z naszego kościoła;

  • playlistę piosenek chrześcijańskich nagranych podczas naszych spotkań niedzielnych;

Pierwsza część debaty kreacjonizm vs ewolucjonizm, która odbyła się w maju br., z udziałem naukowców kreacjonistów z Wielkiej Brytanii: prof. Andrew McIntosha i prof. Stephena Taylora oraz polskiego ewolucjonisty prof. Michała Gintera z Uniwersytetu Warszawskiego, jest gotowa do publikacji.

Nasz kanał Youtube osiągnął ponad 5 000 000 wyświetleń i prawie 8 000 subskrypcji. Chwała Bogu!

 • Wynajęliśmy bilboard przy siedzibie naszego kościoła, promujący magazyn “idź Pod Prąd” oraz Ruch Obywatelski Miłośników Broni, w którym zaangażowani są mężczyźni z naszego kościoła, a jeden z nich, mecenas Andrzej Turczyn, jest prezesem ROMB-u.