Przebita opona w samochodzie pastora ChojeckiegoNieznani sprawcy przebili oponę w samochodzie pastora Pawła Chojeckiego , który jest opiekunem duchowym Fundacji Twój Ruch, prywatnie ojcem rzecznik prasowej Fundacji Euniki Chojeckiej.

Jak stwierdził specjalista do przebicia użyto bardzo cienkiego, ostrego narzędzia. Dodatkowo miejsce uszkodzenia (boczna płaszczyzna opony – patrz zdjęcie poniżej) praktycznie wyklucza powstanie uszkodzenia w drodze normalnej eksploatacji.

O wydarzeniu został powiadomiony V Komisariat Policji w Lublinie, który w dniu wczorajszym przeprowadził stosowne czynności na miejscu parkowania samochodu.

Na tylnej szybie samochodu znajdował się napis „PEACE (symbol PACYFY) SEX, KLEMENS NA PREZYDENTA” (patrz zdjęcie poniżej).

Wcześniej, (6 października, niedziela) nasza strona internetowa została zaatakowana przez hakerów.

Obawiamy się, że mogą to być próby zastraszenia nas.

Eunika Chojecka

Rzecznik prasowy Fundacji Twój Ruch

kontakt@twojruch.net

Napisy na szybie samochodu pastora Chojeckiego Przebita opona w pastora Chojeckiego